Gayrimenkul TV
Gayrimenkul Haber Portalı

Türkiye, Modern Yapılarda Çağ Atladı

511

Skyland İstanbul, İstanbul Saphire, Soyak Kristal Kule, Başyapıt Gümüş Panorama, Folkart Towers, Metropol İstanbul gibi modern yapıların Türkiye’ye kazandırılması ile birlikte Türkiye’nin modern yüksek yapılarda çağ atlayarak Dünya’da kendinden söz ettirdiği bilinmektedir.

Üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisiyle şehrin merkezinde yer alan karma bir yapı olan Skyland İstanbul, Türkiye’de inşa edilmiş en yüksek bina olan konut, alışveriş ve eğlence merkezi projesi İstanbul Sapphire, biri 35 diğeri 12 katlı iki ofis binası ile bunları arsa boyunca birbirine bağlayan yatay podyum yapısından oluşan Soyak Kristal Kule, İzmir’in yeni iş ve yaşam merkezi ilan edilen Folkart Towers, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer alan Metropol İstanbul ve Başyapıt AŞ’nin şehri ayaklarınızın altına serdiği özel projesi Gümüş Panorama yükselen marka değerleriyle Türkiye’ye modern yüksek yapılarda çağ atlatmıştır. Başyapıt AŞ, Türkiye’deki modern yükselen yapı markalarının içerisine Gümüş Panorama’yı da dahil ederek özel hissetmeyi seven ve farkı yaşamak isteyenler için kusursuz bir yaşam tasarlamayı hedeflediklerini ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku